UBAKoninklijke Unie van de Belgische Zendamateurs vzw

slideshow 1

Photo: Couloir

Klassement

 update: zondag, oktober 01, 2017      
PLAATS NAAM PUNTEN TRAININGEN GEMIDDELDE
1 Marc Van Britsom ON4FOX 397 15 26,5
2 Norbert Demeyere ON4ANE 314 14 22,4
3 Marc Vanhalst ON6HI 243 13 18,7
4 Rene Putzeys ON4RP 214 13 16,5
5 Patrick De Rocker ON7ARQ 197 12 16,4
6 Tim Vandeberghe ON5HC 185 8 23,1
7 Faid Kasimov ONL11766 117 5 23,4
8 Johnny Verhoeven ON4VJ 100 8 12,5
9 Bernd Hofner DL1AQ 85 3 28,3
10 Maurice Van De Keere ON6VK 80 7 11,4
11 Heinrich Gotte 77 3 25,7
12 Dieter Swider DF7XU 74 3 24,7
13 Jenny Fijlstra 72 3 24,0
14 Barg, Dieter 71 3 23,7
15 Jo Somers PA0SOM 70 5 14,0
16 Bjorn Dinse PA4BWD 69 3 23,0
16 Williams, David M3WDD 69 3 23,0
16 Kim Plantagie 69 3 23,0
17 Claus-Dieter Wittek DF8QJ 67 3 22,3
17 Philip Le DL6PLE 67 3 22,3
18 Dieter Biehl DK8LU 66 3 22,0
19 Eddie De Kerf PA3EIF 65 4 16,3
20 Gödtner, Thomas 63 3 21,0
21 Gerald Eicher DL1DSR 62 3 20,7
22 Ulrich Godtner DL8YBR 61 3 20,3
23 Frank Baudisch DF2JW 59 3 19,7
24 Pohl, Walter DL5KCS 58 3 19,3
25 Stijn Vanden Hende ON8SVH 56 3 18,7
26 Edwin Verburg PE5EDW 54 3 18,0
27 Veit Pelinski DL7ET 50 3 16,7
28 Maarten Van den Eede ON3MI 49 3 16,3
28 Werner Wieand 49 3 16,3
28 Wim Hoek PA3AKK 49 3 16,3
28 Donald Destadsbader ON7QR 49 3 16,3
29 Theo Bücker DJ9EY 48 3 16,0
29 Wanner, Nikolai 48 3 16,0
30 Jean Ballings ON4ABZ 47 3 15,7
31 Gijs Hodenius 45 2 22,5
32 Dirk Vanden Hende ONL11439 43 3 14,3
33 Peter Guns ON1DJJ 40 2 20,0
33 Stefan Vandenbossche ON3STV 40 2 20,0
34 Demuth, Ewald DF6WE 39 3 13,0
35 Wim Hodenius PA3BQP 38 2 19,0
35 Marcel Daverveld PG8M 38 3 12,7
36 Eric Crispijn ON4ZG 37 4 9,3
37 Bernadette Bongers 34 2 17,0
38 Alex Burlage PA1FOX 30 1 30,0
39 Dick Fijlstra  29 2 14,5
39 Steven BAERT ON4SLB 29 2 14,5
40 Lilly Somers 27 3 9,0
40 Rick Teugels 27 3 9,0
41 André VANDEN BROECKE ON4CES 22 2 11,0
42 Kurt Smet ON4CHE 20 1 20,0
43 Menno Burg PC4C 16 1 16,0
44 XYL ON7ARQ 12 1 12,0
45 Schnell, Thorsten DG1YTS 10 1 10,0
45 ON4JP 10 1 10,0
46 Peter Guns ON1DJJ 9 1 9,0
46 Dirk Everaet ON4AEE 9 1 9,0
46 Julien Goethals ON6GJ 9 1 9,0
46 OPDENAKKER Rudiger ON2RVM 9 1 9,0
46 Willems Guy 9 1 9,0
46 KLJ Maaike en Joke 9 1 9,0
46 KLJ Tim 9 1 9,0
46 Julien Van Severen ON6SV 9 1 9,0
46 Matthias BAERT 9 1 9,0
46 Albert ON5NN 9 1 9,0
46 Luc Clarijse ON7KZ 9 1 9,0
46 Rudy Opdenakker ON2RVM 9 1 9,0
46 XYL Stijn Vanden Hende 9 1 9,0
46 Bernadette Bongers 9 1 9,0
46 Lietz, Wilhelm DL4KCU 9 1 9,0
46 Kurz, Martin DK9JP 9 1 9,0
46 Sylke Hofner DG4AAN 9 1 9,0
46 Wanner, Alexandra 9 1 9,0
46 Hacker, Uli DK2BJ 9 1 9,0
46 Schnell, Frank DG6YEB 9 1 9,0
46 Basan, Otmar DL4KT 9 1 9,0
46 Lietz, Elfriede 9 1 9,0
46 Bettgens, Wim PD2WAM 9 1 9,0
46 Bettgens, Wilma PD2WLM 9 1 9,0
46 Hilgers, Jan 9 1 9,0
46 Sauter, Bert 9 1 9,0
46 ON6IC 9 1 9,0
         
Punten verdeling volgens het UBA-ON reglement
wedstrijdkalender