UBARoyal Belgian Amateur Radio Union

slideshow 1

Photo: Couloir

Local Clubs


District Oost-Vlaanderen


ALT Radioamateurs Aalter
ON8ALT
Franky Beuselinck
ON7RU
Tervennelaan 6
9880 Aalter

on7ru [at] uba [dot] be
2de en 4de vrijdag van de maand om 20u.
Cultureel Centrum Aalter
Stationstraat 71
9880 Aalter
AST Aalst
ON7SA
Guido Rasschaert
ON7GR
Grotekapellelaan 97
9340 Lede
053803377
on7gr [at] uba [dot] be
Iedere vrijdag om 19u30.
Brandweermuseum
Industrielaan 23B
9320 Erembodegem
DNZ Deinze
ON6UD
Luc Van Brabander
ON4BBL
Krekelstraat 100
9800 Deinze
09 3865758
on4bbl [at] uba [dot] be
Iedere zaterdag om 19u.
Radio Club Deinze
Berkenlaan 52
9800 Deinze
DRC Dendermonde
ON4ARC
Guy Dewaelhens
ON4AOI
Dijkstraat 83
9200 Dendermonde
052200212
on4aoi [at] uba [dot] be
Iedere vrijdag om 20u.

Fabriekstraat 41
9200 Dendermonde
EKO Meetjeslandse Radioamateurs
ON4EKO
Geert Dieleman
ON6LX
Kapelstraat 40
9080 Zaffelare
09 3552142
on6lx [at] uba [dot] be
Zie kalender op de EKO website.
Bardelaeremuseum
Ledestraat 42
9971 Lembeke
ERA Eeklose Radioamateurs
ON7ERA
Marc D'Hoore
ON4CCC
Machelenstraat 41
9800 Deinze
0493 861668
on4ccc [at] uba [dot] be
Vergadering elke vrijdag om 20u.
Lokaal TM
Zandvleuge 66
9900 Eeklo
GBN Geraardsbergen
ON6GBN
Kurt De Lange
ON4CJV (ai)
Pijlekaartstraat 95
9506 Schendelbeke
054 502919
on4cjv [at] uba [dot] be
2de vrijdag van de maand om 20u.

Moenebroekstraat 84
9506 Schendelbeke
GNT Gent
ON5UG
Martin De Bruijcker
ON7EG
Vijverwegel 12
9090 Melle
09 2314509
on7eg [at] uba [dot] be
Iedere laatste vrijdag van de maand om 20u.
O.V.R.C.
Sint Corneliusstraat 6
9030 Mariakerke (Gent)
GTM Grensloze TransMissie
ON6UJ
Peter Deyaert
ON7BJ
Theo De Deckerlaan 39
9140 Temse

on7bj [at] uba [dot] be
2de vrijdag van de maand om 19u.
"De Oyevaer"
Kruibekestraat 1
9150 Bazel
NNV Ninove
ON6SI
Hugo De Cooman
ON4AAA
Pachtersstraat 50
9500 Geraardsbergen
054416115
on4aaa [at] uba [dot] be
1ste vrijdag van de maand om 20.30u.
Buurthuis Hofstad
Nederhasseltstraat 338
9404 Aspelare
ODE Oudenaarde
ON4OB
Rudy Pycke
ON6PY
Kerkgate 90
9700 Oudenaarde
055456042
on6py [at] uba [dot] be
1ste en 3de vrijdag van de maand om 20u30.
Radio Shack Oudenaarde
Maagdendale 13
9700 Oudenaarde
REM Radioamateurs Erpe-Mere
ON4REM
Marc Hoffelinck
ON4CDI
Rooseveltlaan 43
9420 Erpe
0495559305
on4cdi [at] uba [dot] be
Elke eerste vrijdag van de maand om 21 u.
Pastorie Erpe
Rooseveltlaan 42
9420 Erpe
RSX Ronse
ON4RSX
Frédéric Dupont
ON7WZ
Lumen 11
7880 Flobecq
068 447494
on7wz [at] uba [dot] be
2de vrijdag van de maand om 20u.
Rode Kruis
Bordetlaan 2
9600 Ronse
055 210540
SNW Sint-Niklaas
ON4SNW
Erik De Cooman
ON8DC
Paddeschootdreef 137
9100 Sint-Niklaas

on8dc [at] uba [dot] be
1ste vrijdag van de maand om 20u00.
Huize de Meerleer
Hofstraat 7
9100 Sint-Niklaas
TLS Tussen Leie en Schelde
ON6MS
Michel Malfait
ON5SP
Liefkensstraat 29
9032 Wondelgem
0477501013
on5sp [at] uba [dot] be
2de vrijdag van de maand om 20u.
Lokaal ARCDP vzw – UBA TLS
Sportwegel 5
9840 De Pinte
WLD Waasland
ON6WL
Luk Waterschoot
ON4BB
Gentstraat 94
9140 Temse
037710178
on4bb [at] uba [dot] be
2de (ledenvergadering) 19.30 en 3de vrijdag (workshop) 19.00 van de maand, behalve de maand juli.
Radio Club Waasland
Dries 68/70
9112 Sinaai-Waas
03 7710178
WRA Wortegemse Radioamateurs
ONL11992
Rudiger Opdenakker
ON2RVM
Seringenlaan 7
2880 Bornem

on2rvm [at] uba [dot] be
Laatste vrijdag van de maand om 20u.
WRA Clublokaal
Kortrijkstraat 74
9790 Wortegem-Petegem
WTN Radio Club Wetteren
ON4WTN
Albert Van Den Abbeel
ON4AAH
Peperstraatje 14
9230 Wetteren
09 3699024
on4aah [at] uba [dot] be
3de vrijdag van de maand om 20u.
Zaal Christus Koning
Oude Aardeweg
9230 Wetteren
ZLZ Zelzate
ON7ZT
Alfons Elyn
ON2TT
Elie Zwissiglaan 12
9060 Zelzate
093447666
on2tt [at] uba [dot] be
Laatste vrijdag van de maand om 20u30
P.C. Sint Jan Baptist
Suikerkaai 81
9060 Zelzate
ZTM Zottegem
ON6ZT
Hans De Beer
ON5AEN
Poststraat 58a
9860 Balegem
093629317
on5aen [at] uba [dot] be
2de vrijdag van de maand om 20:30u.
’t Verval
Gentsesteenweg 137
9620 Grotenberge (Zottegem)

Back